LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Mostly cloudy
9°C
 
A A A

Dabaszinātņu kabineti Ludzas skolās būs mūsdienīgi un skolēniem saistoši

Remontdarbi Ludzas 2.vidusskolas dabaszinātņu kabinetos jau ir pabeigti, kabineti labiekārtoti ar mūsdienīgām mēbelēm un nupat jau tika piegādāti mācību līdzekļi – fizikas eksperimentu demontrējumu komplekti, mācību līdzekļu komplekti dabaszinībās, skeleti un mulāžas, stereometrijas ķermeņu komplekti, kodoskopa modeļi, labaratorijas piederumi un aprīkojums mācību līdzekļu sistematizācijai un uzglabāšanai ķīmijas, fizikas, bioloģijas un matemātikas kabinetos. Gada beigās to visu vēl papildinās moderns laboratoriju un kabinetu aprīkojums. Matemātikas, ķīmijas, fizikas un bioloģijas apguvei tiks uzstādīta mūsdienīga aparatūra, iegādāti arī jauni mācību līdzekļi – datori, interaktīvās tāfeles, projektori, dokumentu kameras, kodoskopi, ierīces un piederumi pētnieciskajai darbībai bioloģijā, fizikā, ķīmijā un matemātikā, nodrošinājums eksperimentu sagatavošanai un demonstrēšanai, laboratorijas trauku komplekti eksperimentu sagatavošanai un veikšanai bioloģijā, fizikā un ķīmijā.

coloring.cool