LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

CSDD jauno velosipēdistu sacensībās Ludzā uzvar komanda „Latgols”

20150526_14093626.maijā, Ludzā norisinājās CSDD „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” pirmās kārtas sacensību posms. Tajās augstāko punktu skaitu izcīnīja un pirmajā vietā ierindojās Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda „Latgols”. Tās sastāvā bija Jānis Golubovs, Endijs Kušners, Valentīns Viļumovskis, Ieva Tuminska, Ērika Savicka, Valērija Griševa un skolotāja Iluta Kaupuža.
CSDD jauno velosipēdistu sacensību „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2015” pirmās kārtas pirmspēdējā posmā Ludzā piedalījās sešas komandas no Ludzas pilsētas, Ludzas un Ciblas novada. Skolēni sacensībās apliecināja savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem, pirmās palīdzības sniegšanu, velosipēda tehnisko uzbūvi, kā arī viņiem bija jāveic braucieni divās trasēs.
Kopvērtējumā 526 punktus ieguva un pirmajā vietā ierindojās Ludzas pilsētas ģimnāzijas komanda „Latgols”. Šī komanda kā 31. iekļūst otrajā kārtā, kura norisināsies no 5.-6.jūnijam. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim. Individuālajās sacensībās šoreiz piedalījās četrpadsmit skolēni, no kuriem vislabāk savas zināšanas parādīja Vlads Prokofjevs, iegūstot 111 punktus.

20150526_135403Kopējie rezultāti:
1.vieta komandai „ Latgols” no Ludzas pilsētas ģimnāzijas; 526 punkti;
2.vieta komandai „ Ašie Roltoni” no Ciblas vidusskolas; 416 punkti;
3.vieta komandai „ Cunami” no Ludzas 2.vidusskolas; 410 punkti;
4. vieta komandai „The best” no Ludzas 2.vidusskolas; 370 punkti;
5.vieta komandai „ Melnā puma” no Ludzas pilsētas ģimnāzijas; 326 punkti;
6.vieta komandai „ Asie pipari” no Ludzas pilsētas ģimnāzijas; 276 punkti.

Sacensības „Jauno satiksmes dalībnieku forums” CSDD visā Latvijā rīko jau 22.gadu, lai ieinteresētu jaunos satiksmes dalībniekus par satiksmes drošību un lai veicinātu drošību uz ceļiem. Sacensības, kā ierasts, notiek trijās kārtās, pirmās no tām dažādos Latvijas reģionos no 10.aprīļa līdz pat 27.maijam. Pieteikšanās nākamajām pirmās kārtas sacensībām un norises grafiks atrodams CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.
„Jauno satiksmes dalībnieku foruma 2015” otrā kārta – Latvijas fināls paredzēts no 5.-6.jūnijam un tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona pirmās kārtas sacensībās. Savukārt trešā kārta jeb Eiropas Jauno satiksmes dalībnieku sacensības notiks Austrijā, Vīnē, no 3.-6.septembrim, kurās piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda.
20150526_131602

Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2003.-2005.gadā, jāizveido komanda, kurā ir seši cilvēki – trīs meitenes un trīs puiši, jāizdomā komandas nosaukums un mājaslapā http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un uz sacensībām ir jābūt līdzi parakstītam skolas apstiprinājumam par konkrētās komandas un skolēnu dalību Jauno satiksmes dalībnieku forumā. Katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

 

 

 

Sīkāka informācija par pasākumu CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://www.berniem.csdd.lv/index.php/satiksmes-drosiba/reg/konkursi.
Jauno satiksmes dalībnieku forumu organizē CSDD, sacensību satura izstrādē CSDD sadarbojas ar Valsts izglītības satura centru, kas vairāku gadu garumā ir CSDD izglītības projektu partneris. Sacensības realizē biedrība „Par stipru Latviju”, tās tiek finansētas no OCTA līdzekļiem, bet atbalsta – Latvijas Automoto biedrība un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).

Informāciju sagatavoja:
Elīna Gārbena
E-pasts: [email protected]
Mob. tel. +371 26135134
Sīkāka informācija par pasākumu, rakstot uz e-pastu [email protected]

coloring.cool