LV EN

Pirmdiena, 2023. gada 06. februāris
Dace, Dārta, Dora
Ludza
Mostly cloudy
-2°C
 
A A A

CSDD aicina autovadītājus uz bezmaksas konsultācijām ziemas braukšanā – Rēzeknē

VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) turpina bezmaksas konsultācijas braukšanai ziemā un šobrīd tiek izsludināta pieteikšanās konsultācijām Rēzeknē.

Latvijā ir iestājusies ziema, ceļi ir kļuvuši slideni un drošas braukšanas eksperti aicina autovadītājus pārslēgt savu domāšanu uz ziemas režīmu. Mainoties laikapstākļiem, ir jāmainās arī autovadītāju domāšanai – ir jāapzinās, ka transportlīdzeklis ziemas apstākļos un uz slidena ceļa uzvedīsies citādi nekā vasarā.

Grupu nodarbību laiki Rēzeknē – Ančupānu Kartodromā:

  • Ceturtdien, decembrī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;
  • Piektdien, 9.decembrī, plkst. 12:00; 14:00 un 16:00;
  • Sestdien, 10.decembrī, plkst. 11:00; 13:00 un 15:00;
  • Svētdien, 11.decembrī, plkst. 11:00; 13:00 un 15:00.

Nodarbību ilgums: viena stunda un 30 minūtes.

Pieteikšanās nodarbībām, zvanot pa tālruni: 26553336 (darba dienās no plkst.9:00-17:00). Pasākums paredzēts fiziskām personām un iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta – viens zvans – viena rezervācija vienai personai.

Nosacījumi: nodarbībā drīkst piedalīties jebkurš autovadītājs ar savu transportlīdzekli, kurš aprīkots ar ziemas riepām, kuram ir derīga tehniskā apskate un obligātā civiltiesiskā apdrošināšana. Vēlams uz nodarbību ierasties ērtos, braukšanai atbilstošos apavos un siltā apģērbā.

Konsultācijas šajā ziemas periodā kopā plānotas deviņās Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Siguldā, Valmierā, Rēzeknē, Daugavpilī, Madonā, Talsos un Liepājā.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Uzņemtie foto un video materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Ierodoties uz pasākumu, jūs apliecināt, ka jums pret to nav iebildumu.

Konsultācijas ziemas apstākļos CSDD autovadītājiem nodrošina jau kopš 2015. gada un šajā laikā individuālās braukšanas prasmes uzlabojuši vairāk nekā 5000 autovadītāju. Konsultācijas autobraucējiem tiek nodrošinātas bez maksas un tās tiek finansētas no Ceļu satiksmes drošības padomes līdzekļiem.