LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija
Ludza
Sunny
16°C
 
A A A

Cirmā atklāts hokeja laukums

Svētdien, 16. decembrī Cirmas pagastā tika svinīgi atklāts hokeja laukums. Slidlauku ar bortiem un apgaismojumu ierīkoja Pavlovu ģimene sava īpašuma teritorijā. Iespēja slidot tajā ir ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam.
Simbolisko hokeja laukuma atklāšanas lenti pārgrieza Ludzas novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele. Uzrunājot klātesošos, domes priekšsēdētāja pateicās Pēterim Pavlovam un viņa ģimenei par drosmi, uzņēmību un čaklumu. Hokejistiem un aktīvās atpūtas cienītājiem novēlēja ar prieku uzlabot savu veselību, fizisko formu un sportiskās prasmes.
Pēc atklāšanas ledus tika ieslidināts draudzīgā hokeja mačā. Savā starpā sacentās Ludzas pilsētas un Cirmas sporta kompleksa komandas.

Svetlana Rimša,
sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool