LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Cirmā atklāts aktīvās atpūtas centrs

Sports spēj uzlabot ne tikai veselību, bet arī garastāvokli, pašapziņu un darba spējas. Sports un fiziskās aktivitātes iedvesmo mūs sasniegt mērķus ne tikai treniņa laikā, bet arī ikdienas gaitās, jo vesels un atlētisks ķermenis ir pamats dzīvai, aktīvai un pozitīvi lādētai dzīvei.
Sākot ar novembri iespēja sportot un nodarboties ar sportu ir arī ikvienam Cirmas pagasta iedzīvotājam. Līdz šim aktīvās atpūtas vietu trūkums Cirmas pagastā bija viena no aktuālākajām problēmām, bet nu 2011.gada 24.novembrī Cirmas pagastā Tutānos tika atklāts jaunizveidotais aktīvās atpūtas centrs, tas tika izveidots Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Leader pieejas programmas projekta “Aktīvās atpūtas centra izveide Cirmas pagastā” (Nr. 11-01-LL33-L413203-000003) ietvaros.
Cirmas pagasta pārvaldes ēkā pašu iedzīvotāju spēkiem tika izremontētas divas telpas un no projekta līdzekļiem – aprīkotas ar dažāda veida mūsdienīgiem trenažieriem. Izveidotais aktīvās atpūtas centrs, kurš paredzēts sportiskām aktivitātēm, rada jauniešiem un ciema iedzīvotājiem atpūtai piemērotu vidi un iespēju pilnvērtīgi pavadīt brīvo laiku. Ciema iedzīvotāji uzskata, ka tā būs vieta, kur ne tikai sportot, bet arī satikties, aprunāties, vienkārši atpūsties un lietderīgi pavadīt brīvo laiku, tā būs sanākšanas vieta dažādām iedzīvotāju grupām.
Laipni aicinām uz jauno aktīvās atpūtas centru visus sportot gribētājus!