LV EN

Pirmdiena, 2022. gada 28. novembris
Rita, Olita, Vita
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Cik liela ir Tava pasaule? Skrivanek Baltic izsludina eseju konkursu 9.-12. klašu skolēniem

14. martā starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic” sadarbībā ar Kanādas vēstniecību Latvijā, Latviešu valodas aģentūru, “Fotoakadēmiju”, “Multikino”, Eiropas Savienības māju un Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā izsludina eseju konkursu angļu valodā 9.-12. klašu skolēniem “The limits of my language mean the limits of my world”. Skolēni tiek aicināti iesniegt savu eseju līdz 11. aprīlim.
Svešvalodu zināšanas ir viens no priekšnoteikumiem ne tikai veiksmīgas karjeras un personīgās izaugsmes attīstībai, bet arī sniedz iespēju paplašināt savu paziņu loku arī ārpus dzimtās valodas robežām. Eseju konkursa ietvaros skolēni tiek aicināti aizdomāties par valodas lomu savā dzīvē, tās sniegto brīvību un iespējām, kā arī valodas robežu radītajiem šķēršļiem un ierobežojumiem.
Konkursa mērķis ir rosināt jauniešos toleranci un iecietību, kritisko domāšanu, atvērtību jauniem iespaidiem, interesi par citu valstu un tautu kultūrām, kā arī interesi ar svešvalodu apguvi un to sniegtajām iespējām. Eseju konkursā tiek aicināts piedalīties ikviens 9.-12. klašu skolēns no Latvijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm. Labākās esejas autors saņems galveno balvu – dāvanu karti 150 latu vērtībā no “Skrivanek Baltic”, kā arī dažādas veicināšanas balvas no konkursa atbalstītājiem.
Esejas tēma ir Ludviga Vitgenšteina citāts: “The limits of my language mean the limits of my world”. Lai piedalītos konkursā, eseja elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi [email protected] līdz 11. aprīļa plkst. 12:00. Esejām ir jābūt iesniegtām angļu valodā, apjomā no 400 līdz 600 zīmēm, Arial rakstības stilā un 12pt burtu izmērā. Lapas augšējā labajā malā jānorāda autora vārds, uzvārds, tālrunis un e-pasta adrese, klase, skolas nosaukums un adrese, angļu valodas skolotāja vārds un uzvārds.
Konkursa vērtēšanas komisija darbus vērtēs pēc esejas atbilstības tematam, angļu valodas pareiza lietojuma, kā arī iesniegtā darba oriģinalitātes un radošuma. Konkursa uzvarētāji tiks izziņoti publiski un konkursa organizētāji ar katru uzvarētāju sazināsies personīgi. Konkursa noslēgumā ES Mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, tiks organizēts pasākums, kurā labākie konkursa darbu autori nolasīs savas esejas, kā arī būs svinīga uzvarētāju apbalvošana.
Eseju konkursu jau otro gadu organizē starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”. Konkursu atbalsta Kanādas vēstniecība un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā.
Ar detalizētu konkursa nolikumu var iepazīties mājas lapā www.bernunometnes.lv

Uzziņai
“Skrivanek Baltic” ir viens no lielākajiem valodu pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. “Skrivanek Baltic” ir starptautiskā uzņēmuma “Skrivanek Grupa” daļa, kas nodrošina kvalitatīvus tulkojumus un valodu mācības. Uzzini vairāk: www.skrivanek.lv

Papildu informācija
Agnese Birnbauma-Eglīte, “Skrivanek Baltic” mārketinga direktore
Dzirnavu iela 57A-1, Rīga, LV-1010
Tālr.: 67240364, fakss: 67240362
E-pasts: [email protected]

Līva Pērkone, projektu vadītāja, “Sabiedrisko attiecību aģentūra PR Stils”
Lāčplēša iela 36-2, Rīga, LV-1011
Tālr.: 67282472, mob. tālr.: 27137307
E-pasts: [email protected]