LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

CFLA seminārs Rēzeknē “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”

Trešdien, 22. novembrī, Rēzeknē notiks seminārs Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.

Turpinot jau iesākto praksi par informatīvu semināru organizēšanu interesentiem ES fondu jautājumos, šajā rudenī semināru ciklā tiks apskatītas vairākas ES fondu atbalsta saņēmējiem saistošas tēmas: padziļināti skaidrosim iepirkuma un konkurences tiesību jautājumus, kā arī būvniecības procesa organizēšanas gaitu. Informāciju sniegs pārstāvji no atbildīgajām institūcijām – Iepirkumu uzraudzības biroja, Konkurences padomes un Būvniecības valsts kontroles biroja.

Seminārs notiks trešdien, 22. novembrī, plkst. 10.00 Rēzeknē, Rēzeknes novada pašvaldības Lielajā zālē, Atbrīvošanas alejā 95 a. Pieteikšanās semināra apmeklējumam un tā darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. Seminārs ir bezmaksas.

Semināru cikla turpinājumā tie notiks:

  • novembrī – Cēsīs, CATA Kultūras namā, Jāņa Poruka ielā 8;
  • decembrī – Jelgavā,Jelgavas novada domes zālē, Pasta ielā 37.
coloring.cool