LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Caparol un Kurši atsāk bērnudārzu atjaunošanas projektu “Nāk draugi izkrāsot bērnību!”

Caparol Baltica un Būvniecības nams Kurši ar prieku paziņo, ka tiek turpināts iepriekšējā gadā veiksmīgi uzsāktais un realizētais bērnudārzu atjaunošanas projekts. Labdarības projekta “Nāk draugi izkrāsot bērnību!” mērķis ir konkursa kārtībā dot iespēju 10 Latvijas bērnudārziem iegūt atjaunotu, skaistu un krāsainu izskatu. Projekta rīkotāji aicina pieteikties projekta ietvaros izsludinātajam konkursam ikvienu, kas vēlas uzlabot sava bērnudārza stāvokli un ir gatavs aktīvi piedalīties remontdarbu veikšanā. Arī šogad darbi būs jāveic vecākiem un bērnudārzu darbiniekiem pašu spēkiem, bez algota darbaspēka piesaistīšanas, izmantojot Caparol firmas materiālus un BN Kurši piešķirtos instrumentus.

Šogad savu atbalstu un ieguldījumu bērnudārzu atjaunošanas projekta “Nāk draugi izkrāsot bērnību!” realizēšanai nodrošinās vairāki Latvijas uzņēmumi, tostarp sponsorēšanas mārketinga aģentūra SponsorKing, reklāmas aģentūra Brand Storm, tipogrāfija DBA Tehnoloģijas, web risinājumu uzņēmums C4, kas ir pārliecināti, ka kopīgiem spēkiem, pašaizliedzīgi strādājot, ir iespējams izkrāsot mūsu bērnu bērnību košākās un laimīgākās krāsās, jo bērni ir mūsu lielākā vērtība.

Pagājušajā gadā Caparol, BN Kurši un sadarbības partneru īstenotā projekta “Nāk draugi izkrāsot bērnību!” un vietējās sabiedrības veiksmīgas sadarbības un cītīga darba rezultātā tika atjaunoti 15 bērnudārzi no visas Latvijas. Tajos tika veikti kosmētiskie remonti – atjaunotas iekštelpas, fasādes un teritorijā esošās, bērnudārzam piederošās ēkas. Veicot šo bērnudārzu aptauju, atklājās, ka lielākā daļa ir gatavi pieteikties arī turpmākajiem projektiem, jo veiktā darba rezultāts atsverot jebkādas ieguldītās pūles. Pērn konkursam pieteicās 141 bērnudārzs. Arī šogad projekta rīkotāji cer uz vietējās sabiedrības, pašvaldību un bērnudārzu atsaucību, jo daudzi Latvijas bērnudārzi vēl arvien atrodas ļoti bēdīgā stāvoklī.

“Šī nav tikai pāris sponsoru organizēta palīdzības akcija. Jau pagājušā gadā mūs priecēja vecāku un darbinieku aizrautība un darba spars, kā arī pašvaldību iesaistīšanās. Šīs akcijas lielākais guvums – kopīgiem spēkiem sakārtota vide mūsu bērniem. Un mēs ceram, ka šogad mums izdosies paveikt vēl vairāk” – ar optimismu raugās Beata Johansone, Caparol Baltica valdes locekle.

Pozitīvu rezultātu prognozē arī uzņēmumi, kas šajā labdarības projektā iesaistījušies pirmo gadu. Akcijas iniciatoru domas saskan ar mūsu viedokli, ka bērnudārzā pavadītajam laikam ir jābūt skaistam, krāsainam un bezrūpīgam. Dzīvespriecīgs bērns ir vecāku laime. Savukārt darbs komandā padodas daudz labāk. Mēs pievienojamies ar savām zināšanām un pieredzi, lai skaistā doma par izkrāsotu bērnību sasniedz arvien lielāku skaitu dalībnieku” – Sponsorking vadītāja Ļena Ferstere.

Projekta ietvaros izsludinātajā konkursā var piedalīties ikviena Darba iniciatīvas grupa no ikvienas Latvijas PII, kas reģistrēta IZM Izglītības iestāžu reģistrā un īsteno pirmsskolas izglītības programmu bērniem līdz 7 gadu vecumam. Lai piedalītos konkursā, pretendentiem jāraksta pieteikuma vēstule, motivējot konkrētā bērnudārza remonta nepieciešamību, norādot radošo pārvērtību ieceri, kā arī ietverot darba iniciatīva grupas, kas šos remontdarbus veiks, aprakstu.
Pieteikumi līdz 30. aprīlim jānosūta uz SIA Caparol Baltica biroju Mellužu ielā 1, Rīgā, LV-1067, vai arī jāsūta uz e-pastu: bernudarzi@caparol.lv, adresējot konkursam “Nāk draugi izkrāsot bērnību!”

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 11. maijā. Tehniskās konsultācijas un piedāvājumu sagatavošana norisināsies laika posmā no 11. maija līdz 4. jūnijam. Savukārt laika posmā no 4. līdz 15.jūnijam tiks veikta materiālu piegāde uzvarējušajiem bērnudārziem.

Informāciju par konkursa noteikumiem un pieteikšanās kārtību skatiet www.izkrasobernibu.lv
Saziņai un plašākai informācijai:
Tālrunis: 67500072; e-pasts: bernudarzi@caparol.lv