LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Būvvalde aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par zemesgabalu Peldu un Raiņa ielās labiekārtošanas iespējām

Ludzas novada būvvalde aicina iedzīvotājus izteikt viedokli par zemesgabalu labiekārtošanas iespējām adresēs: Raiņa ielā 26, Ludzā, Raiņa ielā 26A (bērnu rotaļu laukums, autostāvlaukums vai cits), un Peldu ielā 21 (suņu pastaigu laukums), Ludzā, sniedzot savu viedokli, kā Jūs vēlētos, lai Ludzas novada pašvaldība labiekārtotu minētos zemesgabalus. 

Lūdzam atsūtīt informāciju rakstiski uz e-pastu: buvvalde@ludza.lv vai darja.kozevnikova@ludza.lv, vai zvanot uz tālruņa numuru: 65707126 līdz 2020. gada 19. jūnijam.

Attēlā: Zemesgabalu shēma Raiņa ielā 26, Ludzā, Raiņa ielā 26A


Attēlā:  Zemesgabala shēma, Peldu iela 21