LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Būtiski mainīti vilcienu kustības saraksti

pasac5beiec597u-vilciensAkciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” informē, ka 11., 12., 13. un 14.augustā tiks būtiski mainīti Aizkraukles, Madonas, Krustpils, Daugavpils un Zilupes virzienu vilcienu kustības saraksti. Izmaiņas vilcienu kustībā noteiktas saistībā ar otrā sliežu ceļa izbūvi posmā Koknese-Pļaviņas.

11. un 12.augustā iecirknī Koknese-Krustpils tiks pārtraukta visu vilcienu satiksme, un šo vilcienu vietā pasažieru pārvadājumus starp Skrīveru, Aizkraukles, Kokneses un Krustpils stacijām, kā arī no Skrīveriem uz Madonu nodrošinās īpaši norīkoti autobusi.

Vairāki dīzeļvilcieni 11., 12., 13. un 14.augustā līdz Krustpils stacijai kursēs apvienotā sastāvā. Daugavpils un Zilupes virzienu dīzeļvilcieni tiks atcelti iecirknī Rīga-Krustpils un kursēs maršrutos Krustpils-Daugavpils-Krustpils un Krustpils-Zilupe-Krustpils. Atcelto vilcienu vietā no Rīgas līdz Kokneses stacijai un no Kokneses uz Rīgu tiks norīkoti papildu dīzeļvilcieni, bet iecirknī Koknese-Krustpils – autobusi.

11. un 12.augustā dīzeļvilciens Nr.704 Rīga (plkst.16.12)-Daugavpils no Rīgas izbrauks plkst.15.00 un kursēs caur Jelgavas staciju. 12.augustā caur Jelgavu kursēs vilciens Nr.703 Daugavpils (plkst.6.14)-Rīga.

Vilcienu un autobusu kustības saraksts maršrutā Zilupe-Rēzekne-Rīga

Sīkāka informācija pieejama AS „Pasažieru vilciens” interneta mājas lapā www.pv.lv (publicēts Vilcienu un autobusu kustības saraksts iecirkņos Rīga-Aizkraukle-Krustpils, Rīga-Rēzekne-Zilupe, Rīga-Daugavpils un Rīga-Madona dzelzceļa remontdarbu laikā 11., 12., 13. un 14.augustā), dzelzceļa stacijās, pa dzelzceļa bezmaksas uzziņu tālruni 80001181, kā arī pa uzziņu dienesta tālruni 1188.

coloring.cool