LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Būsim kopā ar Jaunību!

Jaunieši – tā ir mūsu nākotne! 27. maijā plkst. 18:00 Ludzas pilsētas parka estrādē (lietus gadījumā – Tautas namā) godināsim un teiksim paldies pilngadību sasniegušiem jauniešiem un viņu ģimenēm, jo ģimene ir tā vieta, kurā cilvēks sāk dzīvot. Ģimene tas ir kaut kas lielisks, Dieva izgudrots un radīts, kā cilvēces šūpulis, no kura iziet paaudze pēc paaudzes. Nav taču tik svarīgi, kur cilvēks dzimis, bet ir svarīgi, kādā ģimenē dzimis un audzis, jo tas dod cilvēka dzīvei virzienu. Mēs esam lepni par katru jaunieti, kas dzīvo mūsu sirmajā Ludzā. Daudzi turpina mācības Ludzas pilsētas ģimnāzijā, 2. vidusskolā, vakara vidusskolā, Rēzeknē, Rīgā. Šogad ir pirmā reize, kad gribas vienkopus saaicināt visus jauniešus. Prieks, ka tie, kuri dzimuši 1993. gadā un šogad svin Pilngadību, ir vairāk nekā 100 jaunieši. Gribu atzīmēt, ka sumināsim tikai tos, kas ir deklarēti Ludzas pilsētā un savu 18 gadu jubileju svinēja un svinēs no šī gada 1. janvāra līdz 31.maijam ieskaitot. Ir liels lūgums atsaukties visus jauniešus, jo ir tādi, kuri pašlaik nedz strādā, nedz mācās Ludzā, bet ir mūsu sarakstos, mēs labprāt viņus suminātu svētkos (zvaniet pa t. 29436881!). Svētkos kopā ar mums būs dziedātājs, daudzu šovu laureāts, skaistas balss īpašnieks Lauris Reiniks. Ar savām iemīļotām dziesmām mūs priecēs Samanta Tīna, kurai pirmā skatuve bija virtuves taburete, mikrofona vietā jaunajai māksliniecei derēja mammas matu lakas pudele. Tagad tabureti nomainīja lielā skatuve un spilgtā tukumniece iepazīta kā LNT muzikālā realitātes šova “O! Kartes Akadēmija” uzvarētāja. Svētkos kopā ar mums būs arī Mārtiņš Grunte arī kā “O! Kartes” laureāts. Viņš ir pazīstams ar šī gada pirmo radiosignālu – paša sacerēto dziesmu “Kā tevi sauc?”. Domāju, ka prieka minūtes sagādās arī rīdzinieka Dāvida Kalandijas dziedājums, jo viņš ir Krievijas Televīzijas šova “Минута славы” uzvarētājs. Un protams, daudz patīkamu brīžu mums visiem sagādās Ludzas novada konkursa “Jaunieti! tu esi labais!” konkursanti. Paldies viņiem par uzdrīkstēšanos!
No sirds aicinu visus uz pilsētas parku, lai kopā ar Pilngadību sasniegušiem jauniešiem un to ģimenēm, ciemiņiem būt laikā, kad jaunība garo, jo tas nebūs lemts ilgi, tā izskrien caur dzīvi kā viesulis un ir dārga ik stunda, ik diena! Novērtēsim to un sumināsim mūsu Pilngadniekus!

Uz tikšanos,

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska