LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

Brīvdienās pārejam uz ziemas laiku!

Svētdien, 30. oktobrī plkst. 4:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu) Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika uz ziemas laiku, kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež vienu stundu atpakaļ.
Patlaban pavasarī un rudenī pulksteņu rādītājus stundu uz priekšu un atpakaļ griež aptuveni 70 pasaules valstu iedzīvotāji. Latvijā vasaras laiks pirmo reizi tika ieviests 1981. gadā. Sākot no 1997. gada, vasaras laiks Latvijā ir spēkā no marta pēdējās svētdienas plkst. 3:00 līdz oktobra pēdējai svētdienai plkst. 4:00.
Pāreja uz vasaras laiku atkal notiks 2012. gada 25. martā plkst. 3:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), kad pulksteņa rādītāji būs jāpagriež par vienu stundu uz priekšu.
coloring.cool