LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Briģu bibliotēka aicina

Septembrī Briģu pagasta bibliotēkā ir apskatāmas izstādes:

Jauno grāmatu izstāde.

Literatūras izstādes: “Dzejniecei Lijai Brīdakai — 85”, “Amerikāņu rakstniekam Stīvenam Edvinam Kingam — 70”, “Amerikāņu rakstniekam Viljamam Folkneram — 120”, “Spāņu rakstniekam Migelam de Servantesam Saavedram — 470”.

Tematiskā izstāde “Visu burkās!” (Recepšu siena).

Radošo darbu izstādes: Ritas Gorbaņas radošo darbu izstāde “Pērlīšu pinumu brīnumi”, Valērija Gorbaņa radošo darbu izstāde “Koku fantāzijas”, Olgas Balčukinas radošo darbu izstāde “Rotas no pērlītēm”, Anitas Gromovas rokdarbu izstāde “Mandalas no diegiem”, Jeļenas Prohorovas radošo darbu izstāde “Pērlīšu pasaka”.

Bērniem:

15.septembrī – Jauno bērnu grāmatu diena;

Tematiska izstāde “Sēņotāja ABC”;

22.septembrī – Radošā darbnīca bērniem “Rudens noskaņa”.

coloring.cool