LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Cloudy
7°C
 
A A A

Briģos notika spilgts un sirsnīgs pasākums

Valsts svētku priekšvakarā Brigu bibliotēkā notika interesants, labi organizēts, sirsnīgs pasākums. Mēs, un mūsu tautieši, kas tajā piedalījās, pateicamies bibliotekārei Allai Dolgovskai par rūpīgo attieksmi pret vēstures relikvijām – fotogrāfijām, jo ir svarīgi saglabāt mūsu reģiona vēstures tradīcijas un atmiņas. Vairākus gadus Alla vāca vēsturiskus materiālus par Brigu apgabalu. Materiāli tika apkopoti no mūsu tautiešu atmiņām, vēsturiskām grāmatām un citiem avotiem. Paldies visiem, kas palīdzēja Allai organizēt tik spilgtu un sirsnīgu pasākumu!
Un vēl bija ļoti aizkustinoši un jauki dzirdēt labus vārdus par manu māti, Ļaļiku Taisiju Vasiljevnu. Viņa atstāja mums daudz atmiņu par Brigu dzīvi, gandrīz par visu 20. gadsimtu.

Ludmila Vibornaja (Ļaļika)

coloring.cool