LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 08. decembris
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ludza
Mostly clear
-19°C
 
A A A

Briģi pošas Adventei

Adventes laiks mūs atkal tuvina Ziemassvētku brīnuma Ir laiks sarūpēt skaistus, smaržīgus un stilīgus telpu dekorus!
Pirmā svece Adventes vainagā šogad jāiededz jau 2.decembrī, tāpēc vainagu un telpu rotājumu gatavošanu nevajadzētu atlikt uz pēdējo brīdi. Šis ir arī jauks laiks, ko pavadīt, darbojoties kopā.
27. novembrī Briģu pagasta Tautas namā sanāca cilvēki, kas vēlējās izgatavot Adventes vainagu.
Radošu darbnīcu vadīja Alīna Skuke. Sākumā tika izskaidrots, kādi ir vainagi un to izgatavošanas sastāvdaļas. Katram gadalaikam ir raksturīgi savi dabas materiāli, ko liek vainagā. Pavasarī mēs vainagus darinām no pūpoliem, vasarā – no ziediem, rudenī – no lapām, bet ziemā pamatrotas ir egļu zari un čiekuri. Mūsu Adventes vainagu pamats tika gatavots no siena, kuru apvijām ar skuju zariņiem vai kreppapīru, uz tā stiprinājām sveces un katrs to izrotāja pēc savām vēlmēm. Lai gan daži pirmo reizi pašrocīgi izgatavoja Adventes vainagu, rezultāts priecēja visus!
Liels paldies vainagu darinātājiem: Zinaīdai Zalkinai ar mazmeitu Valeriju Zalkinu, Marekam Kuročkinam, Liānai Samoļotovai, Janai Mackevičai, Valentīnai Smirnovai, Vivinai Maslovskai, Tatjanai Meškovskai, Alīnai Skukei, Lanai Antonovai, Edvīnam Borisenokam. Liels paldies Alīnai Skukei par sagādāto materiālu!
Nākoša darbnīca būs 4.decembrī plkst.17:00 Briģu pagasta Tautas namā Alīna Skukes vadībā. Tēma: Ziemassvētku Dāvanu izgatavošana un iepakošana.

                 Tatjana Meškovska,
Briģu pagasta Tautas nama vadītāja

coloring.cool