LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Flurries
-3°C
 
A A A

“Braucam uz Siguldu?” – seniori tiek aicināti pieteikties noslēdzošajai ekskursijai veselības veicināšanas projekta ietvaros

Kurp doties Latvijā rudenī? Nenoliedzami viens no skaistākajiem galamērķiem – Sigulda. Dabas takas, zelta rudens krāšņums – klasika, kas paskaidrojumus neprasa. Tieši tādēļ Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus vecumā 54+ (īpaši seniorus) pievienoties noslēdzošajai ekskursijai Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069 “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros.

Ekskursija notiks šī gada 8. oktobrī. Kā ierasts, tā norisināsies fizioterapeita vadībā un tās laikā būs iespēja ne tikai izlocīt rokas un kājas, apskatīt Gūtmaņalu un tās apkārtni, bet arī gida pavadībā iepazīt Turaidas pili un muzejrezervātu. Papildus aktīvām un izzinošām pastaigām būs iespēja apmeklēt Dabas Laboratoriju (DABLAB) un iepazīt smūtiju pagatavošanas procesu, parunāt par veselību un dzīvi saskaņā ar ķermeni un dabu. Pilns ekskursijas apraksts pieejams šeit!

Vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta (līdz 05.10.2022., plkst. 17:00 vai kamēr tiks sasniegts maksimālais dalībnieku skaits)!

Tel. nr. 25614481

Dalība ekskursijā ir bez maksas! Pievienojies, iepazīsim Latviju kopā!

Paldies par lielo atsaucību, izrādīto interesi un aktīvo līdzdalību iepriekšējās ekskursijās! Aicinām sekot līdzi citām veselības veicināšanas projekta aktivitātēm un jaunumiem Ludzas novada pašvaldības mājas lapā.

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/069„Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Ludzas novada Blontu, Ciblas, Goliševas, Malnavas, Mežvidu, Mērdzenes, Līdumnieku, Pušmucovas, Salnavas, Zvirgzdenes pagastu un Kārsavas pilsētas iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja
Laima Poikāne