LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Cloudy
10°C
 
A A A

Brāļi Auzāni atkal Ludzā!

24. novembrī plkst. 13:00 Ludzas Tautas namā  ar jaunu muzikālu projektu „Slavenais Jersikas orķestris”  ciemosies  televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni.
Kāds neviltots prieks, ka tieši viņi – divi atraktīvi, mīļi šova vadītāji ir līdzās mūsējiem – Dacei, Laimai un Dagnim Tihovskiem televīzijas šovā „Dziedošās ģimenes”! Kopā ar dziedošajiem Oranžā kora dziedātājiem, kā arī labākajiem Latvijas mūziķiem brāļi Auzāni būs Ludzā. Turpinot pagājušā gada veiksmīgākā Latvijas muzikālā projekta „Rokasspiediena attālumā…” tradīcijas, koncerta skanējumu veidos tikai „dzīvie” stīgu, taustiņu, pūšamie un sitamie instrumenti, patiesie un sirsnīgie brāļi Atis un Jānis Auzāni. Viņu sniegumu šoreiz papildinās enerģijas un latgaliskā ugunīguma pārpilnie Oranžā kora dziedātāji.
Nāciet uz Tautas namu un iegādājieties biļetes 3 un 4 latu vērtībā no 12. novembra līdz 16. novembrim plkst. 17:00 – 18:00, lai mēs varētu būt droši, ka mums šo mākslinieku uzstāšanās ir sirdij tīkama. Var arī pieteikt telefoniski uz numuru 29436881 (Valentīna).
Ļoti gaidīsim Jūs ikvienu!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool