LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna
Ludza
Mostly sunny
4°C
 
A A A

BJC aicina piedalīties zīmējumu un foto konkursos par godu Latvijas 100. gadadienai

Sagaidot mūsu valsts 100. gadadienu, Valsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Mūžizglītības un kultūras institūtu “Vitae” un izglītības iestādēm īsteno projektu “Labo darbu maratons”, kura ietvaros notiek apmācības izglītības iestāžu pedagogiem par pilsoniskās audzināšanas jautājumiem, radošās darbnīcas u.c. aktivitātes. Š.g. 2. novembrī Ludzas Tautas namā notiks noslēguma pasākums Ludzas, Rēzeknes un citu novadu pedagogiem un jauniešiem, pasākumu plānots kuplināt ar jauniešu veidotu foto izstādi.

Projekta ietvaros Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs organizē divus konkursus: zīmējumu konkursu un fotokonkursu “Kāpēc ir vērts būt un dzīvot Latvijā”. Zīmējumu konkursā aicinātie piedalīties bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 18 gadiem, kuru darbus iesniedz Ludzas novada vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu pedagogi līdz š.g. 27. oktobrim Ludzas novada BJC (Tirgus ielā 22, Ludzā). Savukārt fotokonkursā aicināti piedalīties visi fotogrāfijas entuziasti, bērni, jaunieši un jebkurš interesents neatkarīgi no vecuma, nodarbošanās un profesionālajām iemaņām, darbi jāiesniedz līdz š.g. 23. oktobrim uz e-pastu [email protected]

Zīmējumu konkursa NOLIKUMS

Fotokonkursa NOLIKUMS

coloring.cool