LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Partly sunny
22°C
 
A A A

BIZNESA SEMINĀRI uzņēmējiem

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC), novērtējot biznesa izglītības centra “Biznesa semināri” organizēto semināru pozitīvo ietekmi uz uzņēmējdarbības vides sakārtošanu un organizāciju attīstības veicināšanu, dod iespēju uzņēmumiem ietaupīt, saņemot plašas zināšanas, apmeklējot semināru ciklu un meistarklašu ciklu” BIZNESA ATTĪSTĪBAS KREATĪVAIS MODELIS: kā pārspēt savu konkurentu jau rīt”.

Semināru cikls “BIZNESA ATTĪSTĪBAS KREATĪVAIS MODELIS: kā pārspēt savu konkurentu jau rīt” sastāv no pieciem semināriem un meistarklasēm:
Efektīvu pārrunu vadīšanas māksla – kā sasniegt meistarību un gūt izcilus panākumus (2012. gada 8. februārī); Kreatīvā pārdošana – ceļš uz ilgtspējīgas organizācijas veiksmes stāstu (2012. gada 15. februārī);
Efektīvā kreatīvā līderība (2012. gada 22. februārī); Psiholoģija mārketingā – kreatīvs ceļš uz klientu prātiem (2012. gada 29. februārī), Mērķtiecīgs un uz sasniegumiem orientēts personāls – mūsdienu motivācijas paņēmieni (2012. gada 7. martā). Tas sniedz uzņēmumiem un privātpersonām plašas vispusīgas zināšanas, kā biznesau padarīt efektīgāku un veiksmīgāku, kā izmantot visus pieejamos resursus lietderīgi. *Plašāka informācija par visu semināru un meistarklašu programmu pieejama biznesa izglītības portālā SEMINARI. LV.*

Tā kā izstrādātais semināru cikls saņēmis ļoti augstu LUAC, kā arī apmeklētāju novērtējumu, un atzīts par noderīgu un vērtīgu uzņēmējdarbības attīstībā, Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs radis iespēju to līdzfinansēt 80% apmērā. Tas nozīmē, ka uzņēmumu
pārstāvjiem, kas vēlas apmeklēt visus piecus seminārus, pašiem būs jāmaksā tikai par vienu. *Patiesā ekonomija uzņēmumam ir ļoti nozīmīga – dalībniekam gandrīz Ls 500 vietā jāmaksā tikai kā par viena semināra un meistarklases apmeklējumu – Ls 79,50 + PVN. Uzņēmums var deleģēt arī vairākus savus pārstāvjus semināriem un meistarklasēm.*

Semināri notiks, sākot no 8. februāra, piecas nedēļas pēc kārtas Rīgas centrā. Lai pieteiktos dalībai semināru ciklā un uzzinātu vairāk par meistarklasēm, interesenti aicināti sazināties ar “Biznesa semināri”, rakstot uz [email protected] , vai zvanot – 20355559. Dalībnieku skaits – ierobežots.

Pieteikumu termiņš – 7. februāris.
Dalības anketa

Plašāka informācija

coloring.cool