LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 15. oktobris
Hedviga, Helvijs, Eda
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

BIEDRĪBAI BŪS JAUNS FLĪĢELIS

3908ecd711cadf703a83bc2bd22c314eAtbalstīts biedrības „Ludzas Mūzikas pamatskolas atbalsta biedrība” projekts „Flīģeļa iegāde profesionālas koncertdarbības nodrošināšanai Ludzas novadā”, kurš tika iesniegts Ludzas rajona partnerības un Lauku atbalsta dienesta administrētajā Leader programmā.

Projekta mērķis ir uzlabot kultūras pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti, kā arī veicināt koncertdzīves daudzveidību profesionālās mūzikas vidē, sekmējot līdzsvarotu kultūras procesu attīstību, nodrošinot kultūrvides, nemateriālā kultūrmantojuma un tradīciju saglabāšanu Ludzas novadā.

Biedrība „Ludzas Mūzikas pamatskolas atbalsta biedrība ”aktīvi iesaistās pasākumu organizācijas darbībā, sadarbībā ar Ludzas Mūzikas skolas pedagogiem 2. decembrī tika rīkots I Latgales jauno vijolnieku konkurss, kurš notika Ludzas Mūzikas pamatskolā.

Mūzikas apgūšana bērniem un jauniešiem palīdz ne vien attīstīt viņu mākslinieciskās iemaņas un izpratni par kultūru, bet tas ir arī ieguldījums viņu talantu attīstībā jebkurā dzīves jomā, taču kvalitatīvu darba instrumentu trūkums ir attīstības vājais faktors. Tāpēc projekta ietvaros, lai nodrošinātu kvalitatīvāku muzikālo pasākumu organizēšanu, biedrība iegādāsies flīģeli. Pilnveidojot un apgūstot mūzikas prasmes, bērni un jaunieši veicinās tradicionālo kultūras vērtību saglabāšanu un jaunrades attīstību.

Projekta vadītāja

Ilona Mekša

logo_fligelis

coloring.cool