LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Partly cloudy
-3°C
 
A A A

BIBLIOTĒKA DODAS PIE LIETOTĀJA

Ludzas un Kārsavas pilsētu bibliotēkas piedalās akcijā „Bibliotēka dodas pie lietotāja”.
Tā notiek projekta „Pieslēdzies Latvija” ietvaros . Projektu kā atbalstu Latvijas bibliotēkām un ieguvumu iedzīvotājiem realizē „Trešais tēva dēls” sadarbībā ar Lattelecom. Tā mērķis ir veicināt datorprasmju apgūšanu, parādot plašākai sabiedrībai ieguvumus no mūsdienu tehnoloģiju izmantošanas ikdienas dzīvē.
Akcijas ietvaros ir ieplānots, ka bibliotēkas darbinieki, paņemot līdzi portatīvo datoru ar interneta pieslēgumu, dodas pie Ludzas pilsētas iedzīvotājiem, kuri kustības traucējumu dēļ paši nevar izmantot ne tradicionālos bibliotēkas pakalpojumus, ne arī jauno informācijas tehnoloģiju datoru sniegtās iespējas. Darbinieks palīdzēs šiem cilvēkiem apgūt elementārās prasmes darbam ar datoru un internetu : rakstīt, sūtīt vēstules , klausīties mūziku, atrast visu, kas vien interesē.
Ja Jūs ieinteresēja šis priekšlikums, lūdzu, zvaniet un piesakaties uz Ludzas bibliotēku tel.65781194, uz Kārsavas bibliotēku tel. 65733162

Informāciju sniedza
Inta Kušnere
, Ludzas bibliotēkas direktore