LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-19°C
 
A A A

Bezmaksas seminārs “Efektīvi loģistikas risinājumi eksportam”

2016. gada 5. septembrī, LIAA 2. stāva konferenču zālē adrese: Rīga, Pērses iela 2.

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra Eiropas Biznesa atbalsta tīkla projekta ietvaros.

Mērķis -sniegt Latvijas uzņēmējiem informāciju par būtiskiem aspektiem, kas jāņem vērā, uzsākot vai plānojot preču eksportu – kādu transporta veidu izvēlēties, kādas ir prasības, noformējot kravu, muitas un nodokļu jautājumi eksportā, esošās tendences pārvadājumu jomā. Semināra dalībnieki gūs priekšstatu par to, kas jāņem vērā, plānojot eksporta darījumu un preču nosūtīšanu klientam. Semināra laikā būs iespēja iesaistīties diskusijās ar nozares ekspertiem.

Lektori: AAEAAQAAAAAAAAUEAAAAJDYyYmQwNTEzLWM3ZjctNDQ5Mi05YmE3LWUwNTM4NjBhYThjNg

Uldis Cimdiņš, SIA AVE TRANS

Dzintars Vainovskis, SIA AVE TRANS

Gunvaldis Ezermanis, LSH SIA

Irina Salova, Euro Brokers SIA

Raimonds Bērziņš, AAS BALTA

Marina Zimova, Latvijas Piens SIA

Semināra darba valoda – latviešu. Dalība seminārā ir bezmaksas. Kontaktinformācija: Jānis Zalaks, Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, t. +371 67039430, +371 27011790; [email protected]

http://www.liaa.gov.lv http://www.een.lv

coloring.cool