LV EN

Sestdiena, 2023. gada 04. februāris
Veronika, Daila
Ludza
Partly cloudy
-5°C
 
A A A

Bezmaksas nometne „Reāls piedzīvojums” maznodrošināto ģimeņu bērniem

Biedrība „Reāls piedzīvojums” aicina iedzīvotājus aktīvi piedalīties 29.-31. augustā rīkotajā 3 dienu nometnē maznodrošināto ģimeņu bērniem

Jau pavisam drīz 29.-31. augustā tiek rīkota vasaras brīvlaika noslēguma nometne maznodrošināto ģimeņu bērniem vecumā no 12-18 gadiem. Nometnes vieta ir Ādaži, „Lejputrija”. Dzīvošana teltīs, ēdināšana uz vietas tiks nodrošināta 3 reizes dienā. Vienīgais jautājums kas pašiem dalībniekiem ir jānodrošina ir nokļūšana uz pasākuma vietas un atpakaļ mājās, ka arī apģērbs atbilstoši laika apstākļiem!
Biedrība „Reāls piedzīvojums” turpina organizēt labdarības pasākumus un nodrošina maznodrošināto ģimeņu bērniem vietas neformālās izglītības un patriotiskajā nometnē bērniem.
Nometnē bērni apgūst neformālo izglītību, lauka dzīves iemaņas, izdzīvošanas pamatprincipus, apgūst mazā vadītāja-līdera spējas, uzlabo veselību un sportisko stāju, kā arī daudzas citas vērtīgas zināšanas, prasmes un iemaņas, kas noder āra dzīvei!
Latvijas iedzīvotāju maznodrošināto ģimeņu bērnu pieteikšanas kārtība: pieteikties sūtot e-pastus: realspiedzivojums@realspiedzivojums.lv (vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasts, vecums ar norādījumu: maznodrošinātais) vai zvanīt pa tālruni: 67956459, Mob. Tele2: 28373749, 29325382.
Biedrības valdes priekšsēdētājs Sandijs Krastiņš saka: „Mēs cenšamies darīt visu, lai Latvijas bērni varētu kvalitatīvi un lietderīgi pavadītu vasaras brīvlaiku, tāpēc šovasar nodrošinām iespēju bez maksas piedalīties vasaras piedzīvojumu nometnē.”
Informācija par nometni: http://www.realspiedzivojums.lv/piedavajam-izklaides/nometnesskoleniemskolam/nometnes.html

Valdes priekšsēdētājs Sandijs Krastiņš, mob.tel: 28373749, 29325382
e-pasts: realspiedzivojums@realspiedzivojums.lv
Sīkāka informācija par līdzīgiem pasākumiem: www.realspiedzivojums.lv