LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

Bezmaksas lekcijas 28.MAIJĀ

Aicinām noklausīties projekta noslēguma lekcijas, kas paredzētas jebkuram interesentam, kas rūpējas par mentālās veselības saglabāšanu. Lekciju laikā ir iespēja uzdot Jūs interesējošos jautājumus un lekcijas noslēgumā saņemt atbildes no psiholoģes Dainas Kalniņas.

28.05.2022. plkst. 10:00 – “Kā dzīvot ar prieku?” – kas ir emocijas, kā emocijas veidojas, kas ir prieks, kā to vairot, vingrinājumi.

28.05.2022. plkst. 13:00 – “Es par daudz uztraucos. Ko lai dara ar to?” – trauksmes jēdziens, ietekme uz ķermenī notiekošajiem procesiem, trauksmes mazināšanas tehnikas.

Piekļuves saite lekcijām MS Teams platformā: https://ieej.lv/tdeXc

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

 

 

Informāciju sagatavoja:

projekta vadītāja

Ilona Rimša

coloring.cool