LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

“Bērnu skoliņa” piedāvā

Kā aiziet uz bērnudārzu ar prieku? Jūlijā organizējam nodarbības mazuļiem kopā ar māmiņu vai citu pieaugušo bērnu adaptācijai pirms bērnudārza gaitu uzsākšanas. Programmā dabas pētīšana, ritms, dziesmiņas, skaitāmpanti, sīkās motorikas treniņš, mākslas uzdevumi un relaksācija. Šī ir draudzīga un radoša vide, kur bērns var apgūt socializācijas prasmes un iemācīties organizēti darboties grupā pieaugušo vadībā. Bezmaksas nodarbības bērniem vecumā no 1 līdz 3 gadiem no 18.07.2022. notiks 3x nedēļā: pirmdienās, otrdienās un trešdienās 10.00-11.15.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
projekta vadītāja
Ilona Rimša