LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Partly sunny with showers
20°C
 
A A A

Bērnu rotaļu laukumi Istalsnā un Skolas ielā tiks ierīkoti nākamajā gadā

2012. gada vasaras beigās Lauku atbalsta dienests atbalstīja divus Ludzas novada pašvaldības projektus, kuru ietvaros tiks izveidoti bērnu rotaļu laukumi daudzdzīvokļu māju pagalmos Skolas ielā 13 un 15, Ludzā, un Istalsnā, Isnaudas pagastā. Pašvaldība cerēja, ka paspēs uzstādīt laukumu iekārtas jau šajā gadā, bet sakarā ar SIA „KSIL Baltic” ražošanas kavējumiem, šie darbi tiks paveikti tikai 2013. gada pavasarī.

Saskaņā ar drošības prasībām pašvaldība jau izveidoja laukumu smilšu segumus abās laukumu vietās. Skolas ielā bērni palūdza atstāt pāris veco konstrukciju, tāpēc tās tika atstātas pagalmā. Diemžēl, tās varēs iebetonēt tikai tad, kad pavasarī tiks izvietotas jaunās iekārtas, jo konstrukcijas nedrīkst likt tuvu vienu otrai, turklāt pagalmu šķērso gan gāzes vads, gan siltumtrase, gan telekomunikācijas, kas neļauj uzstādīt konstrukcijas jebkurā vietā.  

Aprīļa beigās – maijā abos laukumos tiks uzstādīti rotaļu kompleksi, šūpoles un citas iekārtas. Laukums Skolas ielā tiks arī iežogots no 2 pusēm.

Ludzas novada pašvaldība cer uz Istalsnas un Skolas ielas 13 un 15 daudzdzīvokļu māju iedzīvotāju sapratni, atvainojas par sagādātajām neērtībām un apsola, ka nākamajā gadā viņu pagalmus rotās jauni bērnu laukumi.

Viola Andruščenko (projektu vadītāja)

 

coloring.cool