LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Bardi dāvā dziesmas Ludzai

Nedēļas nogale bija labvēlīga visiem, kas pulcējās ludzāniešu iemīļotajā vietā -zaldātu radziņā. Bērnu prieki , vecāku čalas mijās ar dziesmām , ko izpildīja bardi. Nu jau 11 gadu pēc kārtas Ludzā notika Vislatvijas bardu festivāls. Šogad festivālu ar savu klātbūtni pagodināja bardi no Maskavas, Ukrainas un protams visvairāk pārstāvēta bija Latvija. Visas dziesmas bija ausij tīkamas un sirdij saprotamas, bet visvairāk klausītāju atsaucību izpelnījās Natālija Aleksandrova no Rīgas. Bija prieks un bauda dzirdēt ne tikai krievu valodā sacerētās dziesmas, bet arī latviešu. Par to jāsaka mīļš paldies dziedātājiem no Līvāniem Viktoram Ivanovam un Rīgas Jurim Tihomirovam. Festivāls noslēdzās pilsētas parka estrādē, kurā atkal skanēja pašu sacerētās un iemīļotās bardu dziesmas. Paldies visiem, kas bija sanākuši, sabraukuši, lai veldzēt savas dvēselītes dziesmās, kurās autori centās izdziedāt mūžīgo mīlestības tēmu, skaistās dabas slavināšanu, vecāku un bērnu savstarpējo attieksmi. Ļoti patīkami no daudziem bardiem bija dzirdēt, ka mūsu mīļā pilsēta ar katru gadu kļūst skaistāka un sakoptāka! Gribu atkārtot bardu orgkomitejas priekšsēdētāja pateicības vārdus-paldies visiem par dāvāto muzikālo baudu un Ludzas novada domei par pretī nākšanu un sapratni. Uz tikšanos nākamgad!

Bardu dziesmās ieklausījos arī es
Ludzas tautas nama direktore V.Razumovska