LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Balvas Skolu reitingā – gandarījums par paveikto

Jau septembrī tika saņemts ielūgums uz Draudzīgā aicinājuma fonda skolu reitinga pasākumu. Bijām tiešām patīkami pārsteigti, ka Ludzas novada vakara vidusskola ieguvusi balvu kādā no nominācijām. Draudzīgā aicinājuma fonds dibināts 1993. gadā, sākotnēji tas īsteno izglītības programmas Vidzemē. Redzamākās personas, kas atbalsta fondu, ir Valsts prezidents Guntis Ulmanis un izglītības ministrs Jānis Vaivads, bet fonda darbības nenogurstošs veicinātājs joprojām ir tā priekšsēdētājs Jānis Endele (tajā laikā Draudzīgā aicinājuma Cēsu valsts ģimnāzijas direktors). 2011. gadā fonds nodibina Draudzīgā aicinājuma balvu par skolu rezultātiem centralizētajos eksāmenos visām mācību iestādēm, kurās realizē vidējo izglītību. Skolas tiek vērtētas gan kopvērtējumā, gan atsevišķos mācību priekšmetos, gan to izaugsme.

lvvsk216. novembrī, Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā, devāmies uz Cēsu Vidzemes koncertzāli, lai saņemtu balvas.

Pārsteigums bija vēl lielāks, jo bijām ieguvuši ne vienu, bet veselas divas balvas! Nominācijā “Izaugsme angļu valodā” kopvērtējumā un specializēto skolu grupā par vislielāko uzrādīto progresu ieguvām Galveno balvu un diplomu. Vēlos atzīmēt, ka mūsu, Ludzas novada vakara vidusskolas skolēni šo eksāmenu kārtoja nevis mūsu skolā, bet Ludzas pilsētas ģimnāzijā. Tāpēc vēl jo lielāks gandarījums bija, apzinoties, ka arī mūsu, Ludzas novada vakara vidusskolas skolēni, spēj sasniegt augstus rezultātus, ja vien pašiem ir vēlēšanās. Šī balva ir pierādījums tam, ka skolā strādā kvalificēti lvvsk1pedagogi, kuri sniedz skolēniem zināšanas atbilstoši valsts izglītības standartiem. Kopvērtējumā nominācijā “Specializētās vidējās mācību iestādes” mūsu skola saņēma Mazo Pūci, grāmatu un diplomu.

Protams, prieks un gandarījums par saņemtajām balvām un vēl lielāka apņemšanās turpināt cēlo jaunatnes izglītošanas darbu, lai visi, kuri vēlas, var iegūt labas un noturīgas zināšanas un prasmes veidot pilnvērtīgu tālāko dzīvi mūsdienu ekonomiskajā, politiskajā un sabiedriskajā sistēmā!

 

coloring.cool