LV EN

Piektdiena, 2023. gada 27. janvāris
Ildze, Ilze, Izolde
Ludza
Mostly cloudy
-1°C
 
A A A

Balva Ābols 2010 Ludzai!

Š.g. 16. decembrī, Vides ministrijā balvas par ieguldījumu vides infrastruktūras attīstībā, dabas aizsardzībā un globālo klimata pārmaiņu novēršanā, veicot energoefektivitātes ieviešanas pasākumus. Vides ministrijas gada balva “Ābols 2010” tika pasniegta pašvaldībām vairākās grupās par ieguldījumu vides infrastruktūras attīstībā / dabas aizsardzībā vai globālo klimta pārmaiņu novēršanā. Atsevišķi tika vērtētas republikas pilsētu pašvaldības, novadu pašvaldības un novadu pagastu vai pilsētu pārvaldes.

Pretendentus konkursam pieteica SIA “Latvijas Vides investīciju fonds” un Vides ministrijas struktūrvienības, kuras ir iesaistītas augstāk minēto projektu finanšu, tehniskā un administratīvajā uzraudzībā.

Par ieguldījumu globālo klimata pārmaiņu novēršanā, veicot energoefektivitātes ieviešanas pasākumus novadu pašvaldību grupā balvu saņēma arī Ludzas novada pašvaldība. Ludzas novada domes priekšsēdētāja A. Gendele balvu saņēma par pašvaldības īstenoto energoefektivitātes projektu Ludzas novada sporta skolas un Ludzas 2. vidusskolas internāta siltināšanā.