LV RU EN

Sestdiena, 2021. gada 16. oktobris
Daiga, Dinija
Ludza
Mostly cloudy
6°C
 
A A A

Baltkrievu draugi dāvina ludzānietēm koncertu

Jau piekto pavasari uz Ludzas TN skatuves uzstājas sadraudzības pilsētas Novopolockas pašdarbības kolektīvi.  Šo koncertu, kas veltīts mūsu sievietēm, ludzānieši gaida, jo zina: tas vienmēr ir augstā mākslinieciskā līmenī un sagādā patīkamus mirkļus.  Arī šoreiz 12. martā TN zālē bija daudz skatītāju.

Koncerts bija daudzveidīgs, un pusotra stunda paskrēja nemanot. Baltkrievu tautas dejas un dziesmas folkloras kolektīvu izpildījumā, talantīgu solistu dziedātās mūsdienu populārās estrādes dziesmas un, protams, jauniešu cirka mākslinieču uzstāšanās tika uzņemta ar sajūsmu. Klātesošos uzrunāja delegācijas vadītājs Novopolockas pilsētas izpildkomitejas Ideoloģiskā darba, kultūras un jauniešu lietu nodaļas priekšnieka vietnieks Vladimirs Beļajevs.

Iepriekšējā vakarā baltkrievu delegācija apmeklēja Ludzas Lielo sinagogu, noskatījās daļu no tautas deju Sadanča koncerta.

Nākampavasar gaidīsim baltkrievu māksliniekus atkal. Foto no koncerta – mājaslapas galerijā.

Vanda Žulina

coloring.cool