LV EN

Otrdiena, 2023. gada 31. janvāris
Tekla, Violeta
Ludza
Mostly cloudy
0°C
 
A A A

Baltinavas teātris Ludzā

2. decembrī Ludzas Tautas namā būsim kopā ar visā Latvijā popularitāti iemantojušo Baltinavas pagasta teātra trupu “Palādas”.
Noteikti esat dzirdējuši, ka teātris “Palādas” lielu atzinību izpelnījās pēc izrādes Latvijas Nacionālajā teātrī. Tagad mums būs izdevība caur smiekliem un asarām baudīt lomu atveidotājus Danskovītes izrādē “Ontons i Anne”. Ideja uzrakstīt lugu par pašiem baltinaviešiem režisorei Anitai Ločmelei radās spontāni. Un tā, aizslēpusies aiz pseidonīma Danskoviete, viņa uzrakstīja lugas “Ontons i Anne” 1. daļu. Pēc laika sekoja 2. daļa.
Domāju, nekļūdīšos, ja teikšu, ka šī izrāde skatītājam kaut uz brīdi dos iespēju aizmirst visas likstas, kas ap mums un ar mums pašlaik notiek. Komēdija būs skatāma divās daļās : “Ontons i vampīri”, “Kuozu goda jubileja”.
Izrādes sākums plkst. 18:00, ieeja – 2 Ls.
Cerībā uztikšanos,
Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska