LV RU EN

Otrdiena, 2021. gada 27. jūlijs
Marta, Dita
Ludza
Partly sunny
14°C
 
A A A

“Baltā Lāča Ziemassvētki” Ludzas Tautas namā

Šī ir jautra izrāde bērniem, kuras varoņi Baltais Lācis un Pingvīns aktīvi sadarbojas ar bērniem, ļaujot tiem interaktīvi iesaistīties izrādē un palīdzēt Baltajam Lācim pareizi nosvinēt Ziemassvētkus. Kad ierodas Ziemassvētku vecītis jautrība var tikai sākties! Baltais Lācis ir saņēmis vēstuli no paša Ziemassvētku vecīša, kurš jau sen gatavojas Ziemassvētkiem un ir nolēmis apciemot arī Balto Lāci. Nu arī Lācim ir jāsāk posties svētkiem un Ziemassvētku vecīša sagaidīšanai.

Posīsimies arī mēs Ziemassvētkiem, nāksim, brauksim uz izrādi 12. decembrī plkst. 11.00 Ludzas Tautas namā.

Sakarā ar vietu ierobežojumu, par izrādes apmeklējumu lūdzu paziņot līdz 7. decembrim, tel. 29436881.

Tautas nama direktore
V. Razumovska

baltie-la-c-i

coloring.cool