LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Baltā galdauta svētki arī Ludzā

Latvijas Valsts nav nejaušība, tāpēc svarīgajam notikumam – Latvijas Valsts proklamēšanas simtajai gadadienai 2018. gada 18. novembrī – sākam gatavoties jau šodien. Visā Latvijā svinības notiks piecu gadu garumā no 2017. līdz 2021.gadam un šajā laikā paredzēts īstenot vairākus pasākumu ciklus, projektus un lielnotikumus. Ir atlikusi vien nedēļa līdz brīdim, kad Latvija sāks savas simtgades svinības – tas notiks 4. maijā. Aizsākot simtgades svinības, notiks vērienīga akcija ar nosaukumu “Apskauj Latviju”, kad Latvijas pierobežā satiksies cilvēku rokas un gara spēks. Akcija vērsta uz Latvijas tautas vienotību un piederības sajūtas stiprināšanu. Tās ietvaros visapkārt Latvijai paredzēts iestādīt simts ozolu, kas simboliski veidos Latvijas garīguma sardzi.

Desmitiem ozolu ar skolu jaunatnes, senioru biedrības “Līdzdalībai nav vecuma” un iedzīvotāju gādīgām rokām tiks iestādīti 3. maijā pilsētas parkā, pie Ludzas Romas katoļu baznīcas, kā arī dzīvojamo māju pagalmos un Latgales ielā.

Galveno svētku ozolu Ludzā stādīsim parkā pie novada domes laukuma 4. maijā plkst. 11:30. Ar savu klātbūtni svētkus pagodinās Latvijas Valsts amatpersonas. Aicinām visus  iedzīvotājus ņemt aktīvu dalību akcijā “Apskauj Latviju”.

4. maijā plkst. 15:00 Ludzas Tautas nama lielajā zālē, Baltā galdauta svētkos, notiks klasiskās mūzikas koncerts “Manas dziesmas Latvijai” tautā pazīstamās un iecienītās dziedātājas Ciras Tolordavas un RPIVA kamerorķestra “Gaudeamus orchestra” izpildījumā, diriģents Guntars Bernāts, pianists Ventis Zilberts.

Esat mīļi gaidīti, ieeja brīva.

Ludzas Tautas nama direktore
                                          V. Razumovska

 

 

coloring.cool