LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 04. augusts
Romāns, Romualds, Romualda
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

BALTA aicina jauniešus pieteikties vasaras praksei

Balta_logo_300pixJauniešiem prakses iespējas parasti kļūst aktuālas līdz ar mācību gada noslēgumu un vasaru, kad rodas iespēja papildināt savas praktiskās iemaņas. Lai attīstītu jauno censoņu prasmes, Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) jau vairākus gadus piedāvā jauniešiem prakses vietas dažādās uzņēmuma struktūrvienībās, kas veiksmīgākajiem jauniešiem arī dod iespēju kļūt par pilntiesīgiem uzņēmuma darbiniekiem. Šogad šādā veidā jaunu kolēģi ieguvuši BALTA personāla departamentā strādājošie, bet pērn pēc prakses beigām uzņēmumā tika pieņemti trīs jauni darbinieki.

Šogad BALTA prakses iespējas sniegusi jau 17 jauniešiem, no kuriem viens saņēma piedāvājumu uzsākt sadarbību jau pastāvīga darbinieka statusā personāla departamentā. Lai paplašinātu savas prasmes un zināšanas, arī patlaban ikvienam jaunietim ir iespēja pieteikties vasaras praksei dažādās uzņēmuma struktūrvienībās.

„BALTA kā starptautisks uzņēmums sniedz plašas iespējas darboties dažādās struktūrvienībās, un prakse noteikti ir vērtīga, lai jaunietis pārliecinātos par savas profesijas praktisko pusi, iepazītu tās ikdienu. Tāpēc, lai sniegtu vispusīgas zināšanas un iemaņas, praktikantiem piedāvājam ne tikai asistēt tehnisku darbu izpildē, bet izmantot arī savu radošo potenciālu. Praktikantam nodrošinām kompetentus kolēģus, kas konkrētās pārvaldes ietvaros jaunieti apmāca, informē un izglīto, vēlāk arī izskatot iespējamo sadarbību darbinieka statusā,” skaidro BALTA personāla direktore Veronika Linkuma.

Viena no jaunietēm, kas tikko pēc prakses beigām ir ieguvusi pilntiesīgas BALTA darbinieces statusu, ir Santa Pedece, kura sākusi darbu personāla departamentā. „Jau kopš pirmās dienas jutu, ka esmu nonākusi īstajā vietā. Pateicoties kolēģu atbalstam un draudzīgajai gaisotnei, biju motivēta strādāt tā, lai sniegtu pēc iespējas lielāku ieguldījumu uzņēmuma darbībā un pretī saņemtu neaizstājamu pieredzi. Prakse BALTA man bija ļoti nozīmīgs laiks, lai profesionāli attīstos izvēlētajā jomā. Divi mēneši aizritēja nemanot, turklāt nu esmu ieguvusi patstāvīgu darbu,” lepojas jaunā personāla speciāliste Santa Pedece.

Līdz šim BALTA praktikanti visbiežāk ir darbojušies pārdošanas, mārketinga, komunikācijas, personāla un finanšu departamentos. Parasti prakses ilgums ir viens mēnesis, bet mēdz būt pat 3 mēneši – īpaši tas attiecināms uz mārketinga departamentu, kur praktikantiem laika gaitā tiek uzticēti aizvien atbildīgāki uzdevumi un projekti, tāpēc atbilstošai pienākumu izpildei vēlams ilgāks iemaņu apgūšanas laiks.

Pērn BALTA sadarbojās ar 41 praktikantu, no kuriem patstāvīgā darbā palika trīs jaunieši. Lai gan līdz šim aktuālākās vasaras prakses vietas ir mārketinga un pārdošanas struktūrvienībās, visa gada garumā ir aicināti pieteikties arī tie jaunieši, kuri vēlas savu karjeru veidot personālvadības, komunikācijas, risku parakstīšanas, informācijas tehnoloģiju, finanšu, jurisprudences un citās jomās. Lai pieteiktos praksei, nepieciešams nosūtīt CV un pieteikuma vēstuli uz e-pastu [email protected] Savukārt sīkāka informācija atrodama www.balta.lv sadaļā „Karjera”.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.

Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 10 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.

BALTA ietilpst „RSA Insurance Group”, kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā ir nozares līderis Lielbritānijā, Skandināvijā, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Latīņamerikā, kā arī Centrāleiropā un Austrumeiropā, kopumā piedāvājot apdrošināšanu gandrīz 140 valstīs. Grupas uzņēmumos strādā vairāk nekā 23 tūkstoši darbinieku. 2012.gadā tā apdrošināšanas prēmijās parakstīja 8,4 miljardu mārciņu. Plašāka informācija internetā http://www.rsagroup.com.

 

 

Papildu informācija:

Ilze Rassa

BALTA Komunikācijas vadītāja

Tel.: 2 6456444

E-pasts: [email protected]

 

Inga Bite

„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības”

Tel.: 2 8626761

E-pasts: [email protected]

coloring.cool