LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 05. augusts
Osvalds, Arvils
Ludza
Thunderstorms
12°C
 
A A A

Balsosim par dziedošo Tihovsku ģimeni!

tihovskiVisu janvāri varam balsot par ludzāniešiem – Tihovsku ģimeni, kura Amigo Dzintara dziesmu aptaujā piedalās ar Valda un Māra Muktupāvelu dziesmu “Pīmiņ, brōļ” Ata Auzāna aranžējumā

Tihovsku ģimeni piedalīties aptaujā aicināja Amigo Dzintara dziesmu aptaujas rīkotāji. Dziesmas videoklips ierakstīts Ludzas Tautas namā. Raidījuma veidotāji bija ieradušies Latgalē un filmēja Ludzu. Raidījumā “Latvijas sirdsdziesma”, kuru varēs redzēt 14. janvārī, plkst. 19.35 LTV1, redzamas daudzas skaistas Ludzas ainavas.

Amigo Dzintara dziesmu aptaujā katru mēnesi balsošanai tiek piedāvātas 9 dziesmas. Katru dienu var atdot vienu balsi par vienu dziesmu katrā balsošanas vietnē: ltv.lv, dzintaradziesmas.lv, Amigo lapā draugiem.lv vai pa bezmaksas tālruni 807 000 00. Balsojuma anketas publicē arī laikraksts Latvijas Avīze. Katru nedēļu aptaujas dziesmas tiek atskaņotas gan LTV1 raidījumā Latvijas sirdsdziesma, gan LR2 raidījumā Dzintara dziesmas, līdzās sirsnīgiem stāstiem un sarunām par jaunāko Latvijas mūzikā.

coloring.cool