LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Cloudy
-7°C
 
A A A

Award ekspedīcijas „Eldorado” 2012 lasso akcija

Gada lielākais notikums „Eldorado” ekstrēmiem „out door” cienītājiem tuvojas vēja spārniem. Lai arī dalībnieku pieteikšanās termiņš ir beidzies, bet interese par ekspedīciju arvien aug, „Vārti ģimenei” izsludina Eldorado lasso akciju – vēl 5 dalībniekiem iespēju pieteikt savu dalību.

Jau 6. gadu biedrība „Vārti ģimenei” aicina jauniešus piedalīties aizraujošā vasaras piedzīvojumā – starptautiskā vasaras ekspedīcijas skola „Eldorado 2012″ no 4. – 11. augustam Pāvilostas novada „Lejās”.
Pašlaik norit ļoti aktīvs ekspedīcijas organizatoriskais darbs. Ir zināms, ka ekspedīcijas programmā iekļautas tādas inovācijas kā Bolivudas dejas, kuras mācīs īstena indiete Kanika Issar, lauķu sporta spēles, kurās lauku grūtības tiks apskatītas no komiskās puses, hindu valoda, kuru šajos platuma grādos nav tik viegli iemācīties, kā arī izdzīvošanas spēles – tā ir tikai daļa no aktivitātēm, kas papildinās ekspedīcijas skolas pamatprogrammu.
Vasaras skola ir lieliska iespēja jauniešiem pavadīt laiku ārpus pilsētas ikdienas – brīvā dabā bez modernām tehnoloģijām, pilnveidot savas angļu valodas zināšanas starptautiskā vidē un gūt jaunus iespaidus un zināšanas.
Award lasso akcijas dalībniekiem piesakoties komandā (5 pieteikuma anketu komplekts ģimenes, skolas vai draugu grupai) iespējams saņemt 10 Ls atlaidi dalības maksai (t.i. 40 Ls katram).
Programma Award, uz kuras pamatprincipiem balstās vasaras skola, ir dibināta Lielbritānijā 1957. gadā. Pašlaik tajā iesaistītas 130 valstis visā pasaulē un kopumā vairāk nekā 6 miljoni jauniešu un pieaugušo. Programmas pamatmērķis ir jauniešu kā sabiedrības nākotnes veidotāju veselīga un vispusīga attīstība četrās jomās: prasmes, fiziskā attīstība, piedzīvojumu ceļojums jeb ekspedīcija un labais darbs.
Pieteikuma anketa un plašāka informācija www.vartigimenei.lv, www.draugiem.lv/vartigimenei vai www.twitter.com/VartiGimenei.
Jautājumu gadījumā raksti info@vartigimenei.lv vai zvani 25984069 – Ināra, 28856747 – Madara.