LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 01. augusts
Albīna, Albīns
Ludza
Partly sunny
19°C
 
A A A

Autobraucēji Makašānos sacenšas Latgales kausa I posmā

DSCF45882. maijā Makašānu trasē notika šās sezonas pirmās autosacīkstes – Latgales kausa I posms. Sacensības organizēja biedrība „5 Rati” sadarbībā ar sporta klubu „Latgols” un Ludzas novada pašvaldību.
Kaut bija pavēss, nelija, bet vēja brāzmas kuplajam fanu pulkam kalnā īpaši netraucēja. Līdzjutēju vidū bija visu vecumu cilvēki, turklāt sievietes un vīrieši – gandrīz vienādās proporcijās. Daudz atbalstītāju – skolēnu – bija jaunākajiem braucējiem no BJC autopulciņa. Skatītāju sastāvs dienas gaitā mainījās, bet bija arī pietiekami daudz līdzjutēju, kuri izturēja visu dienu, turot īkšķus par savējiem: Kristapu Savicki, Elvisu Jemeļjanovu, Raivi Korņejevu, Arti Andrejevu, Intaru Stahovski, Viesturu Daņiļenko, Gati Grišuli, Arvīdu Lazovski, Edgaru Trumuli, Jāni Ivulānu, Edgaru Gaili u.c..
DSCF4611Startēja 24 sportisti no Ludzas, Kārsavas novada, Krāslavas, Daugavpils un Līvāniem. Mūsējo pulks visplašākais (puse sportistu bija no bijušā Ludzas rajona novadiem). Autosports novadā kļūst aizvien populārāks. Kā atzīmēja sacensību galvenais tiesnesis Andris Malahovs, meistarība ar katru gadu pieaug. Īpaši jāuzteic jaunie braucēji no BJC, kuri ar katrām nākamajām sacensībām startē arvien stabilāk. Tagad viņiem ir arī vēl viena mašīna. Kopumā automašīnu tehniskais stāvoklis arī kļūst labāks.
Par Latgales kausa I posma uzvarētājiem kļuva Viesturs Daņiļenko (Ludza), Elviss Poikāns (Mērdzene), Ilmārs Jurāns (Krāslava).
Nākamais Latgales kausa posms pirms Jāņiem notiks Malnavā, bet Makašānos nākamās sacensības sagaidīsim septembrī.

 

Vanda Žulina

coloring.cool