LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 22. oktobris
Irīda, Īrisa
Ludza
Mostly cloudy
7°C
 
A A A

Atvadas no ziemas Ludzas 2. vidusskolā

Aizvadīti vieni no mūsu skolas daudzo tradīciju mīļākajiem svētkiem – Meteņi. Šogad Meteņi īpaši gaidīti, jo visiem gribas ātrāk aizvadīt bargo salu un ieskandināt pavasari. Gatavošanās Meteņu nedēļai un dažādu izdarību sagatavošana notika skolas projektu nedēļas laikā.

Vecāko klašu audzēkņi ar konkursiem, dejām, spēlēm uzjautrināja mazākos; drosmīgākos Ludzas Robežsardzes pārvaldes darbinieki izvizināja ar kvadracikliem pa sniega kupenām, kā arī lielus un mazus ar savām prasmēm un paklausību pārsteidza robežsardzes gudrie suņuki. Svinības noslēdzās ar Meteņa lelles dedzināšanu, kā arī ar gardajām pankūkām un tēju skolas ēdnīcā. Tumšais ziemas laiks ir garām, gaidām pavasara siltumu, enerģiju, kuras jāpietiek tālākajām skolas gaitām!

Zahars Subotins,

Ludzas 2.vidusskolas Skolēnu domes prezidents 

coloring.cool