LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Atsākti daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas siltināšanas darbi Skolas ielā 18

LIAA_logo_2

 

Skolas iela 18Pagājušā gada nogalē tika uzsākti daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas siltināšanas darbi Skolas ielā 18 projekta „Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas siltināšana” Nr.L-DMS-12-0493 (identifikācijas Nr. DMS/3.4.4.1.0/12/09/414) ietvaros. Sakarā ar nelabvēlīgiem laika apstākļiem darbi tika pārtraukti, bet nu jau no 2013.gada 17.aprīļa darbi tika atsākti un rit pilnā sparā. Kā solīja SIA „Rēzeknes pilsētas Delta” darbu vadītājs triju mēnešu laikā plānots pabeigt īstenot šo projektu.

Aptaujājot mājas Skolas ielā 18 iedzīvotājus, var secināt, ka ziemas periodā kāpņu telpā un dzīvokļos bija ievērojami siltāks, kaut arī tika veikti tikai daži siltumnoturības pasākumi, proti, tika nosiltināti bēniņi, nomainīti logi gan kāpņu telpā, gan dzīvokļos un nosiltinātas ārdurvis. Šogad plānots veikt cokola siltināšanas, fasādes un pagraba augšējo paneļu siltināšanas darbus.

Pēc darbu pabeigšanas ieguvēji būs visi – gan mājas iedzīvotāji, kuri dzīvos siltos un mājīgos dzīvokļos, gan pašvaldība, jo renovētā ēka būs pievilcīgāka un priecēs pilsētniekus. Darbu rezultātā būtiski uzlabosies ēkas tehniskais stāvoklis, aptuveni divas reizes samazināsies ēkas apsildīšanai nepieciešamā siltuma daudzums, tādējādi pazemināsies tēriņi ēkas apsildīšanai. Tas būs arī labs piemērs arī citu daudzdzīvokļu māju īpašniekiem.Skolas iela 18

 Biedrības „Jauna Gaisma”

valdes priekšsēdētāja

Regīna Bondareva

coloring.cool