LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 29. maijs
Raivis, Raivo, Maksis
Ludza
Mostly sunny
5°C
 
A A A

Atsākam tiešsaistes kalanētikas nodarbības

Kalanētika ir ārstnieciska un atveseļojoša vingrošana, kas nodrošina ķermeņa dziļās muskulatūras stiprināšanu, īpaši noslogojot iegurņa muskulatūru. Tā ir vingrošanas sistēma, kura balstās uz daudzkārtēju vingrinājumu atkārtošanu. Kalanētika attīsta līdzsvara izjūtu (veģetatīvo nervu sistēmu), stabilizē centrālās nervu sistēmu, uzlabo pašsajūtu, vispārējo veselības stāvokli, kā arī nostiprina, tonizē dziļo ķermeņa muskulatūru un attīsta lokanību.

Lai nodarbotos ar kalanētiku, nav nepieciešamas speciālas dotības vai spējas. Nodarboties ar to var gan sievietes, gan vīrieši, nav arī vecuma ierobežojumu. Vingrošanai nepieciešams ērts apģērbs, vingrošanas paklājiņš vai mīksta sega, mazās hanteles vai ūdens pudelītes.

Sākot ar 8. februāri kalanētikas nodarbības notiks katru otrdienu plkst. 18:00.

Piekļuves saite:

https://us02web.zoom.us/j/6187614441?pwd=MlRWT0lJVHZqbTdqQmV6K1NxVkRKdz09

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/024 “Sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ludzas novadā” ietvaros. Projekta pasākumus 100% apmērā finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.

Informāciju sagatavoja:

projekta vadītāja

Ilona Rimša

coloring.cool