LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Partly cloudy
-21°C
 
A A A

Mežā pazudusī sēņotāja atrasta

flo_mus_018Šā gada 20. jūlija vakarā VP Latgales reģiona pārvaldes Ludzas iecirknī tika saņemts paziņojums par to, ka kāda 1937. gadā dzimusī sieviete no Ludzas novada Pildas pagasta iespējams devusies sēņot un apmaldījusies mežā. Diemžēl sirmgalvei mobilais telefons bija atstāts mājās.

Plašo meklēšanas pasākumu rezultātā, kuros piedalījās Valsts policija, Valsts robežsardze, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Nacionālie bruņotie spēki, kā arī atsaucīgie vietējie iedzīvotāji (kopumā meklēšanā bija iesaistīti ap 70 cilvēkiem), 21. jūlijā no rīta ap plkst. 10:00 pazudušo sievieti izdevās atrast mežā. Sieviete paskaidroja, ka iepriekšējā dienā, sēņojot blakus viņas mājai esošajā mežā, apmaldījusies un, nespējot atrast ceļu līdz mājai, palika tur nakšņot. No rīta, sadzirdot glābēju saucienus, sākusi atsaukties un tādā veidā tika atrasta un izglābta.   Kaut sieviete bija pavadījusi diezgan ilgu laiku mežā, atrašanas brīdī pazudušās sievietes veselības stāvoklis bija apmierinošs.

Valsts policija pateicas sadarbības partneriem un vietējiem iedzīvotājiem, kuri nepalika vienaldzīgi un sniedza atbalstu pazudušās sirmgalves meklēšanā. 

Ziņu sagatavoja

Jeļena Rutkovska

VP LRP Ludzas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas inspektore

coloring.cool