LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-6°C
 
A A A

Atpūta būs pilnvērtīga, ja rūpēsimies par peldvietu tīrību!

Jūnija sākums bija pārsteidzoši silts, pārsniedzot vairākus karstuma rekordus. Līdz ar to visas peldvietas ir pārpildītas ar peldēt gribētājiem. Daudzi iedzīvotāji dodas uz peldvietām ar visu savu ģimeni, ūdens priekus bauda gan lielie, gan mazie.
Ludzas pilsētas teritorijā ir labiekārtota viena peldvieta – Zaldātu radziņš. Tajā ir pieejams spēļu laukums bērniem, volejbola laukums, galdiņi, laipa, kā arī bodīte, kur var iegādāties vēsus dzērienus, saldējumu un našķus.
Teritorijā ir uzstādīti atkritumu grozi, līdz ar to lūgums visiem parūpēties, lai atkritumi nonāktu tajos, nevis smiltīs, ūdenī vai zālē. Rūpēsimies, lai pašiem ir patīkami atgriezties pludmalē vēl un vēl.
Pašvaldība atgādina, ka suņus un citus mājdzīvniekus peldināt sabiedriskajās peldvietās ir KATEGORISKI AIZLIEGTS.