LV RU EN

Pirmdiena, 2021. gada 29. novembris
Ignats, Virgīnija
Ludza
Flurries
-1°C
 
A A A

Atklātais šaha turnīrs Ludzā

IMG_0808Šahs ir sporta veids, kas nodarbina visas smadzeņu šūnas. Šaha spēle ir aizraujoša, katram spēlētājam ir sava īpaša taktika. Katrs gājiens ir smalki pārdomāts, jo nedrīkst pretiniekam paradīt, ka esi vājāks.

23. februārī Ludzā norisinājās Ludzas novada atklātais čempionāts šahā. Turnīrā piedalījās divpadsmit dalībnieki. Katram no spēlētājiem bija svarīgi piedalīties šajā turnīra, jo tas dod gandarījumu par pavadīto laiku. Šahistiem, sākot jaunu partiju, ir cits pretinieks, ar kuru jāsacenšas.

Šaha turnīrs norisinājās intensīvi. Šajā sīvajā cīņā 1.vietu ieguva Valdis Naglis, 2. – 4. vietu ir ieņēmuši trīs labākie šahisti, Vladimirs Romanovskis, Aivars Donskis un Gunārs Lelis. 5. – 6. vietu ieguva Eduards Riekstiņš (labākais veterāns) un Aivars Plenkovs. 7.vietu ieguva Kārlis Saukāns, 8.vietā ierindojās Raimonds Temnijs. 9. – 11.vietu savā starpā dala trīs spēlētāji Anatolijs Aleksejevs, Nikolajs Dmitrenko, Nikolajs Jefimovs. 12.vietā – Valentīns Rogožins.

Ludzas novada atklāto čempionātu šahā organizēja Šaha klubs „Kaīsa” un Ludzas novada pašvaldība. Turnīrs notika Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra viesmīlīgajās telpās.

Aija Krauze,

sabiedrisko attiecību studente

coloring.cool