LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Mostly clear
15°C
 
A A A

Atklāta vēl viena nelikumīga alkohola ražotne

Š.g. 20. janvārī ap plkst. 14:00 VP LRP Ludzas iecirkņa darbinieki saistībā ar iespējamo nelikumīgu alkoholisko dzērienu apriti agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros veica sankcionētu kratīšanu Kārsavas novadā Malnavas pagastā kādā privātīpašumā. Policijas darbinieki konstatēja, ka mājas saimniece – 1960. gadā dzimusī sieviete kādā piemājas saimniecības ēkā iekārtoja jaudīgu alkohola ražošanas ierīci un nodarbojās ar alkoholisku dzērienu ražošanu. Kratīšanas rezultātā izņemtas vairākas tvertnes ar brāgu un kandžu. Gatava produkcija – kandža glabājās privātmājā. Kopā izņemti 1500 litri brāgas, 110 litri kandžas, alkohola ražošanas ierīce un alkohola izgatavošanas izejvielas: cukurs, raugs un milti. Kā arī kratīšanas laikā tika atrasta un izņemta nelikumīgi glabāta šautene ar optisko tēmēkli un munīcija-vairāk nekā 100 mazkalibra patronas. Izmeklēšana turpinās.

IMG_0577 IMG_0579 IMG_0825

coloring.cool