LV RU EN

Svētdiena, 2021. gada 05. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Ludza
Mostly cloudy
-6°C
 
A A A

Atklāj pirmo Baltijā Bioloģiskās bērnu pārtikas ražotni „Rūdolfs”

24238-eko-veikals-rudolfssAr svinīgu atklāšanas ceremoniju Piektdien, 2014. gada 10.oktobrī Ādažu novadā atklās pirmo Baltijas valstīs ekoloģiskās bērnu pārtikas ražotni. Uzņēmuma “ Lat Eko Food” jaunā ražotne „Rūdolfs” ir pilnīgi no jauna uzbūvētā rūpnīca, kas spēs pārstrādāt visu Latvijā izaudzēto sertificētu bioloģisko dārzu ražu un nodrošināt Latvijas mazuļus ar kvalitatīvu pašmāju bioloģisko pārtiku.

„Latvijas bioloģisko augļu un dārzeņu audzētājiem tādejādi tiek atrisināts būtisks šķērslis iespējām realizēt savu ražu, nevis konkurēt zem cenas kā līdz šim, turklāt arī pārstrādē radītā pievienotā vērtība paliks Latvijā nevis ārvalstīs” savu sajūsmu par vērienīgo un moderno ražotni pauž Bioloģiskās lauksaimniecības asociācijas vadītājs Gustavs Norkārklis: „Latvijas eko-zemnieki beidzot spēs eksportēt produkciju ar aukstu pievienoto vērtību, jo bērnu pārtiku var uzskatīt par augstāko pilotāžu!”

Uzņēmuma plānotais ražošanas apjoms būs ap 5 tonnām augstvērtīgas bērnu pārtikas dienā. Paredzēts ka ap 80% saražoto gardo biezeņu tiks eksportēti uz dažādām pasaules valstīm. Jaunās ražotnes standarti atbilst visiem Eiropas Savienības augstākajām prasībām gan bērnu pārtikas, gan bioloģisku produktu ražošanā, kā arī jaunākajiem zinātnes sasniegumiem.

Uzņēmuma „Lat Eko Food” valdes priekšsēdētāja Egija Martinsone neslēpj gandarījumu, ka tikai četros gados kopš pastāv uzņēmums izdevies izaugt no maza nišas produkta par lielu ražotni, kura jau šobrīd eksportē savus biezeņus uz Kuveitu, Koreju, Lielbritāniju, kurām tuvākajā laikā pievienosies daudzas citas valstis: „ Mūsu panākumi ir loģisks kopdarbs arī ar Latvijas zinātniskajām institūcijām un to profesionāļiem, kuri daudz strādājuši, lai ražošanas procesā panāktu lielisku harmoniju, nezaudējot produktu uzturvērtību, bet vienlaikus spētu saglabāt to lielisko garšu un vērtību bez neveselīgām piedevām.” Uzņēmums apņēmies iepirkt izejvielas pat no tādiem Latvijas Eko-produkcijas audzētājiem, kuri nespēs nodrošināt lielus apjomus, tādejādi arī līdz šim nevarēja pārdot savus produktus par labu cenu: „Mūsu iepirkumu cenas būs motivējošas, bet kvalitātes prasības būs visaugstākās!” sola Egija Martinsone,

Ražotnē, kas tapusi ar ES struktūrfondu un Viļa Vītola seniora, Viļa Vītola juniora līdzfinansējumu – ieguldīti aptuveni 4 miljoni eiro.

Atklāšana notiks 2014. gada 10.oktobrī, pl.14.00 Ādažu novadā, Muižas iela 18A, SIA LatEkoFod (braucot pa ViaBaltica no Rīgas, neiebraucot Ādažu centrā, aiz Viada degvielas uzpildes stacijas pirmajā pagriezienā pa labi un 500m no šosejas.)

Ar cieņu,

Lat Eko Food

Vairāk informācijas:

[email protected], 20237780

coloring.cool