LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly cloudy
17°C
 
A A A

Atklāj noslēpumaino grāmatu!

DSCF4481Jau divpadsmito pavasari Bibliotēku nedēļā Ludzas Galvenajā bibliotēkā tiek iepazītas noslēpumainās grāmatas. Apmēram mēnesi pirms tam lasītājiem ir iespēja izņemt lasīšanai grāmatu, kas ielikta slēgtā aploksnē. Tā neviens nevar izvēlēties, ko lasīs, un, kā saka, pērk kaķi maisā. Gadu gaitā ir izveidojies neliels lasītāju pulciņš, kas iesaistās šai pasākumā. Pie tējas tases tad nu katrs iepazīstina ar savu grāmatu. Šogad bija pārstāvēta gan dokumentālā proza, gan detektīvi, gan grāmatas ar filozofisku ievirzi, gan sadzīviski romāni – latviešu un cittautu autoru darbi. Problēmas tiek pārrunātas, lasītāja vērtē grāmatu. – Pati nekad šo grāmatu nebūtu izvēlējusies, bet izlasīju un atradu vielu pārdomām, — tā atzina vairākas lasītājas, kas, kļuvušas par savdabīga grāmatu klubiņa biedrēm.
Noslēgumā tradicionāli notika izloze un trīs veiksminieki saņēma dāvanu kartes no veikala ,, Sākums”. Šis pasākums vienmēr ir gaidīts arī bibliotēkas darbinieku vidū, un gads paskrien ātri. Uz tikšanos nākamajā pavasarī.

Vanda Žulina

coloring.cool