LV RU EN

Piektdiena, 2021. gada 23. jūlijs
Magda, Magone, Mērija
Ludza
Partly cloudy
16°C
 
A A A

Atklāj Ludzas novadu no jauna!

Ludzas novads arī ir iesaistījies Tūrisma attīstības valsts aģentūras organizētajā akcijā “Atklāj Latviju no jauna”, kas notiek no 12.11 līdz 10.12. visā Latvijā. vairāk info- www.atkla-latviju.lv mērķis ir visiem kopā apceļot Latvijā 1 miljonu km un katram savi apceļotie km jāatzīmē sociālajā portālā www.draugiem.lv speciāli izveidotajā aplikācijā.
Ludza aicina iepazīt vecākās Latvijas pilsētas kultūrvēstures vērtības – Ludzas Livonijas pils drupas, pašu vecpilsētu kā pilsētbūvniecības pieminekli, Ludzas Novadpētniecības muzeju, iegriezties 5 konfesiju dievnamos, pastaigāties gar Mazo Ludzas ezeru pa jauno promenādi, apciemot seno arodu meistarus Ludzas amatnieku centrā, un tad vakarā nobaudīt Latgales kulinārā mantojuma ēdienus. Piedāvājam iepazīt Ludzu apbraucot Mazo Ludzas ezeru ar velosipēdu. Iepazīsim savas mājas! Brauksim ciemos pie tuvākajiem kaimiņiem – mums ir ko redzēt un izbaudīt!

Līga Kondrāte,
Ludzas novada TIC vadītāja

coloring.cool