Izsoles
Atkārtoti tiek izsolīts pašvaldības īpašums “Ezersala”

Vēl pirms gada – 2020. gada 28. jūlijā – Ciblas novada pašvaldības domes sēdē tika nolemts atsavināt jeb pārdot pašvaldības nekustamo īpašumu “Ezersala”. Tas sastāv no pērn slēgtās Ezersalas speciālās pamatskolas 7 ēkām un 42,7 ha lielas zemes vienības.

Šī gada 19. februārī bija izsludināta izsole ar sākumcenu 120 tūkstoši eiro. Bet izsole nenotika, jo pretendenti nepieteicās.

Savā pēdējā domes sēdē 28. jūnijā Ciblas novada pašvaldības deputāti nolēma rīkot atkārtotu īpašuma “Ezersala” izsoli. Tika apstiprināti izsoles noteikumi un noteikta objekta nosacītā cena – 96 000 eiro.

Pieteikums dalībai izsolē jāiesniedz līdz š.g. 25. augustam. Izsole notiks 27. augustā.

Īpašumu var apskatīt darba dienās, iepriekš sazinoties (t. +371 29283015).

Pielikumā publicēti izsoles noteikumi, kuros ierakstīti visi izsoles nosacījumi.