LV RU EN

Trešdiena, 2021. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
8°C
 
A A A

Atkal “Isnaudas” pirmizrāde

koridors afishaAmatierteātris “Isnauda” darbojas jau 15 gadus. Kolektīva vadītāja un režisore visus šos gadus ir Eleonora Obrumāne.

Piecpadsmit gadi ir pietiekami liels periods, lai nokomplektētos kolektīvs, lai varētu pārdzīvot radošās krīzes, atkārtot domas jaunā skatījumā. No īsiem skečiem kolektīvs izaudzis līdz vērienīgām izrādēm. Sastāvs ir mainīgs, bet ir cilvēki, kas darbojas no pirmajiem kolektīva patstāvēšanas gadiem. Novadā vienīgais amatierteātris, kas tiek izvirzīts un piedalījies Latvijas amatierteātru skatē “Gada izrāde”. “Isnauda” ir vienīgais kolektīvs, kurš paralēli iestudē divas izrādes: Aivas Birbeles lugu “Koridors” un Monikas Zīles lugu “Īsts džentlmeņa komplekts” latgaliešu valodā (pirmizrāde plānota rudens pusē).

Amatierteātra ļaudis ir īpaša sabiedrības daļa.

Ar darbu un mājas rūpēm dvēseli nevar veldzēt. Darbošanās teātrī dod iespēju izrauties no ikdienas, pašapliecināties un gūt no šī vaļasprieka gandarījumu, daloties tajā ar skatītāju, – tā saka paši teatrāļi.Koridors_meginajums_07-2016 (1)

Lai par to varētu pārliecināties, gaidīsim skatītājus 19. augustā plkst. 18:00 Pildas Tautas namā uz Aivas Birbeles lugas “Koridors” pirmizrādi.

Šī izrāde ir kā pilsētas nomales stāsts. Darbība norisinās koridorā. Trīs durvis kāpņu telpā. Aiz katrām – kāds nepiepildīts sapnis, kaislība. Visi seši lugas varoņi tiekas koridorā, lai tiktu skaidrībā ar savu dzīvi un attiecībām. Atnāciet, atbrauciet uz izrādi un paši redzēsiet, ka aktieri  nekautrējas sevi parādīt, māk iejusties tēlos un saspēlēties. Gūsiet prieku, atkal uz skatuves redzot pazīstamus aktierus, un labi atpūtīsieties. Uz tikšanos!

 Isnaudas tautas nama vadītāja Biruta Jermaka

Svetlanas Rimšas foto: lugas “Koridors” iestudēšanas process

coloring.cool