LV EN

Piektdiena, 2022. gada 09. decembris
Sarmīte, Tabita
Ludza
Flurries
-7°C
 
A A A

Atkal ciemos Baltinavas teātris!

30. martā Ludzas Tautas namā būsim kopā ar visā Latvijā popularitāti iemantojošo Baltinavas pagasta teātra trupa “Palādas”. Noteikti esat dzirdējuši, ka teātris lielu atzinību izpelnījās pēc izrādes Latvijas Nacionālajā teātrī. Tagad mums būs izdevība caur smiekliem un asarām baudīt lomu atveidotājus Danskovītes izrādē “Ontons i Anne”.
Ideja uzrakstīt lugu par pašiem baltinaviešiem režisorei Anitai Ločmelei radās spontāli. Un tā, aizslēpusies aiz pseidonīma Danskoviete, viņa uzrakstīja lugu “Ontons i Anne”. Pirmo un otro daļu mēs jau esam noskatījušies decembra mēnesī, nu kārta izrādes “Ontons i Anne” trešajai daļai.
Aicinu visus uz Tautas namu, lai kaut uz brīdi aizmirst visas likstas, kas ap mums un ar mums pašlaik notiek. Izrādes sākums plkst. 18:00, ieeja – 2 Ls.
Cerībā uztikšanos,
LudzasTautas nama direktore V. Razumovska